title
לחצו להתקשרות:

טיפול בנחירות בלייזר ללא ניתוח

העולם של ימינו הוא מקום מאוד רועש וכבר התרגלנו לכך, אבל בזמן השינה אנחנו זקוקים לשקט – כך שאין פלא שנחירות נתפשות כמטרד משמעותי שבלא מעט מקרים יוצר מתח שפוגע בזוגיות.

הנחירות עלולות להיות גם אינדיקציה לבעיה בריאותית חמורה ובפרט דום נשימה בשינה. בנוסף, מי שמפיק בלילה רעש בנקודת המפגש בין הלשון, הענבל והחך סובל משינה לא מספיק איכותית ועמוקה שעלולה לבוא לידי ביטוי בעייפות רבה, חוסר ריכוז, עצבנות, דיכאון, לחץ דם גבוה ועוד מצוקות רגשיות ופיזיות.

ראה/י גם טיפול בנחירות בלייזר דרך אתר קונטקט

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

 

טיפול בנחירות בשיטת Nightlase של חברת Fotona העולמית

למרות שלפעמים אנחנו מרגישים שאין ברירה אלא ללמוד לחיות עם הרעש – שעלול להגיע גם לעוצמה של 50 דציבלים (בדומה לרעש שמייצר אוטובוס בנסיעה!) – יש ברירה ויש פתרון אפקטיבי ופשוט: טיפול בנחירות באמצעות לייזר. הטיפול הלא פולשני מוצע ברשת מרפאות Sun Clinic, ובזכותו כבר חזרו השקט והשלווה לבתים רבים בישראל.

3 מפגשים – שיפור של עד 96% באיכות הנשימה!

המכשיר המשוכלל שבעזרתו מצליחים רופאי Sun Clinic להפסיק את הנחירות הוא של חברת FOTONA, אחת המובילות בעולם בתחום הטיפולים בלייזר.

עפ"י מחקר שפורסם במגזין המוערך "Journal of Laser and Health" טיפול אחד בלבד במכשיר הלייזר של פוטונה הוביל לשיפור באיכות הנשימה בשיעור של בין 30 ל-60 אחוז, שני מפגשים כבר יצרו שיפור בשיעור של 50-90 אחוז ואילו בקרב נבדקים שהמשיכו למפגש שלישי נרשם שיפור של עד 96% באיכות הנשימה!

בהתאם פותח ברשת Sun Clinic פרוטוקול טיפול ייחודי בטכנולוגיה הנ"ל אשר כולל 3 מפגשים עם מרווח של 3 שבועות בין מפגש למפגש, ובכך מובטח שיפור מקסימלי לכל מטופל.

היתרונות של טיפול בנחירות בלייזר

טיפול בנחירות ע"י לייזר מתאפיין ב-3 יתרונות משמעותיים: ראשית, מדובר בטיפול שנמשך זמן קצר (כרבע שעה) ואינו כרוך בכאב, שנית, מאחר שאין צורך בהרדמה מלאה, החזרה לשגרה מהירה מאוד ושלישית, השיפור באיכות הנשימה בא לידי ביטוי באופן מידי, כשכבר לאחר המפגש הראשון ישנה הפחתה של ממש ברמת הרעש בשינה.

כשעוברים את הטיפול בנחירות באמצעות לייזר באחת המרפאות של Sun Clinic נהנים לא רק מהטכנולוגיה אלא גם מהניסיון המצטבר המשמעותי של רופאי הרשת – בדרך לתוצאות הטובות ביותר האפשריות.

חשוב לדעת שטיפול זה אינו מתאים לבעלי אפילפסיה, למי שסובל מרגישות לאור, לטיפול בנחירות עבור נשים בהריון ולחולי סרטן.

איך הלייזר מפסיק את הנחירות?

אחוזי ההצלחה המרשימים של טכנולוגיית ה-NightLase ורמת הבטיחות המקסימלית מושגים בזכות הייחודיות של השימוש בלייזר: קרני הלייזר לא חורכות רקמות עור בחך, שם גורם מעבר האוויר לרעש של הנחירה, אלא מצרות את האזור ובכך גורמות לחיזוק החך הרך. כשחלק זה מחוזק, ישנם פחות אובייקטים שחוסמים את מעבר האוויר בחלל הפה וכך נעלמות הנחירות כמעט לגמרי.

טיפול NightLase – גם להפרעות שינה חמורות

הטיפול בלייזר מתאים גם למקרים חמורים שבהם המטופלים סובלים מדום נשימתי (Apnea).

במקרים אלה יתבצע תחילה אבחון מעמיק במעבדת שינה, ולאחר מכן ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בטכנולוגיית NightLase שיקל על מעבר האוויר ויפחית משמעותית את רמת הנחירות והרעש.